Part
number
Description Data
sheet
Product
data
Technical
data
CAD
models
Installation
equipment
01M060AHB015XSA CLUFIX® IM M6 AHB Ep0-1,5 SA
01M040FRO037X CLUFIX® IM M4x0,7 FRO Ep2,5-3,7
01I100JRB040XEP CLUFIX® IN M10x1,5 JRB Ep1-4 EP
01M080FRO050X CLUFIX® IM M8x1,25 FRO Ep2,5-5
01M050JRB025XEP CLUFIX® IM M5x0,8 JRB Ep0-2,5 EP
01M050CRO045X CLUFIX® IM M5x0,8 CRO Ep3-4,5
01A100CRB055Z CLUFIX® AC M10x1,5 CRB Ep2-5,5
01M080ACB050X CLUFIX® IM M8x1,25 ACB Ep3-5
01U120AHB092XSA CLUFIX® AL M12 AHB Ep6-9,2 SA
01I050CRO025X CLUFIX® IN M5x0,8 CRO Ep0-2,5